instagram Harita Kaydı
a
instagram harita kaydı

instagram Harita Kaydı
instagram haritalarında işletme bilgilerinizin yer almasıyla iletişim bilgileriniz, adresiniz, çalışma saatleriniz gibi bilgileri görünür kılabilir, potansiyel müşterileriniz sizi kolayca bulmasını ve size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

instagram Rehber Kaydı İle Dönüşümleri Artırın

Müşterilerin %97'si internette yerel işletmeleri arıyor. instagram Harita Kaydı ile işletmenizi yerel kullanıcılara tanıtma şansı elde edersiniz. instagram Harita kaydı sayesinde bir kullanıcı işletmenizin ya da mağazanızın adını arattığında işletme bilgilerinizi instagram Aramalar, instagram Haritalar ve instagram Earth'te görebilir. Böylece kullanıcılar telefon ve navigasyon cihazları aracılığıyla;

Mobil cihazlar üzerinden tek tuşla sizi arayabilir,
Web sitenize tıklayabilir,
İşletmenize yol tarifi alabilir,
Yerel işletmenize kolaylıkla ulaşabilir.

instagram harita kaydı

Rehber kaydınızı reklamlarınızla birleştirin

Yer uzantıları, müşterilerinizin işletmenizle iletişim kurmasına yardımcı olmak için işletmenizin adını, adresini ve telefon numarasını reklamınızla birlikte gösterir. Yer uzantılarını aktif hale getirmek için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

İşletmenizin fark edilmesini sağlayın

İnternet üzerinden size ulaşan potansiyel müşterileriniz en doğru şekilde bilgi alması için işletmenize ait bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğundan emin olmanız gerekmektedir. instagram harita kayıtlarında yer alan iletişim bilgileriniz, web site linkiniz veya konum bilgileriniz hatalı olabilir. Bu bilgileri düzenleyerek kullanıcıların doğrudan size ulaşmasını sağlayacaksınız.

Türkiye’nin %95’i instagram’da…
Türkiye’nin %95’i arama yaparken instagram’ı kullanıyor. Ürün ve hizmetlerinizi tam da onları arayan kullanıcılara göstermek için arama ağında reklam vermeye, yeni birçok müşteri kazanıp, satışlarınızı arttırmaya hemen başlayın.


0532 345 95 11

Harita Kaydı İçin Çekinmeden Arayın (09:00 & 18:00 Saatleri Arası)


Merak Edilenler
Harita kaydı ile ilgili sıkça sorulan soruları aşağıda sizin için derledik. Daha detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ve reklam uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Kayıt ücreti yıllık mı?
Kayıt ücreti bir defaya mahsustur. Kaydedilen lokasyonlar ömür boyu kalıcıdır.

Kayıt işleminden ne kadar süre sonra haritalarda yer alırım?
Kayıt işleminiz 1 hafta içerinde tüm platformlara iletilir. instagram ve Yandex haritaların güncellemesi 1 ay, Apple cihazların güncellemesi 3 ay, buna bağlı navigasyon cihazlarının güncellemesi 4 ayı bulabilmektedir.

Bilgilerimde değişiklik olduğunda nasıl güncelleyeceğim?
Yeni bilgilerinizi bize iletmeniz halinde 2 iş gününde kaydınız güncellenmektedir.

Kayıt olduktan sonra firmam instagram'da sağ tarafta çıkacak mı?
instagram sonuçları tamamen instagram'ın insiyatifindedir. Genellikle bulunduğunuz bölgede çıkmakla birlikte bunun garantisini hiç bir firma veremez .

Verdiğim kelimelerde ilk sırada çıkabilir miyim?
instagram aramaları, arama yapan kişinin size uzaklığı, arama yapılan kelimenin alaka düzeyine göre sıralanmaktadır. Bulunduğunuz bölgede diğer firmalara göre daha önde çıkarsınız fakat bunun garantisini veremiyoruz.

Verdiğim kelimelerde ilk sırada çıkabilir miyim?
instagram aramaları, arama yapan kişinin size uzaklığı, arama yapılan kelimenin alaka düzeyine göre sıralanmaktadır. Bulunduğunuz bölgede diğer firmalara göre daha önde çıkarsınız fakat bunun garantisini veremiyoruz.

instagram Harita Kaydı (1 Kereye Mahsus)
149 TL + kdvinstagram reklam ajansı

instagram rekalmları adana , instagram reklam adana , instagram reklam ajansı , instagram reklam ver adana
a